Herní zábava

Sekce

Dneska si představíme několi herních webů, které mě v poslední době zaujaly.

Jak už to bývá, tak každý si potřebuje někdy odpočinout a trochu vysadit. Já to řeším tak že si na internetu zahraju nějakou pěknou hru. Mezi moje oblíbené herní portály patří například Onlinovky zdarma na adrese www.onlinovkyzdarma.cz.

Na tomto portálu bohužel není dostatečně zastoupena moje nejoblíbenější hra, kterou je mahjong. Nad pomalovanými kostičkami dokážu opravdu zapomenout na čas a užívám si chvíle klídku a pohody. Mahjong tedy chodím hrát na portál mahjong hry zdarma, kde najdete opravdu široký výběr těchto her. Naleznete zde klasický Mahjong solitaire, Mahjong Connect a to ve spoustě variant a provedení. Mým nejoblíbenějším ale asi stále zůstává mahjong alchemy.

Mezi moje další oblíbené hry patří asijský hlavolam Sudoku a v poslední době jsem pronikl i do tajů her podobných, jako je například Kakuro nebo Futoshiki. Docela solidní výběr z sudoku online jsem našel na portálu www.sudokuonline.eu který obsahuje i anglickou jazykovou mutaci a interní scoreboard, takže můžete změřit síly i s ostatními hráči z celého světa.

Závěrem vám snad jen popřeji mnoho herní zábavy u online her na internetu, možná se někdy sejdeme třeba na portálu Webhry.

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

odkazy

Victoria secret

webgames

Firma na zážitky

Herní.cz

Počítadlo