internetové hry

Sekce

Nevíte-li někdy jak si zkrátit dlouhou chvíli například při čekání na obchodního partnera nebo na důležitý e-mail, můžete vyzkoušet online hry. Níže naleznete několik tipů jak na to.

Můžete si zahrát svoji oblíbenou hru online na nějakém herním serveru, kterých dnes vyrůstá jako hub po dešti. Výhodou je obrovská nabídka her, takže nemusíme skončit pouze u stereotypního solitairu, ale můžeme si vybrat z množství dalších jiných od stříleček přes adventury až po zapeklité hlavolamy. Jedním z takovýchto obecných herních portálů je například Herní ostrov. TAM NALEZNETE OPRAVDU ŠIROKÝ VÝBĚR HER A NEKONEČNÉ HODINY ZÁBAVY.

Hledáte-li ale nějakou konkrétní hru, existiují i specializované herní servery. Například pro milovníky již výše zmíněného pasiánsu jsou zde stránky solitaire online na adrese www.solitaireonline.eu kde naleznete výběr právě jen z her pasiáns a jim příbuzných. Věřím že zde objevíte typy, které jste až dosud neznali.

Další velice vyhledávanou hrou na internetu je Mahjong. Tato hra původem z číny si našla během let tolik internetových příznivců, že stránek na ní zaměřených byste se ani nedopočítali. Z těch českých mohu s klidným srdcem doporučit Mahjong hry zdarma na adrese www.mahjonghry.eu. Tato stránka je oproti výše zmíněnému solitairu plnně v češtině, takže nikdo jistě nebude mít žádný problém.

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře

1)  Dorothea20Hale (17.09.2011 19:49)

I received my first <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> when I was not very old and this helped my business a lot. But, I need the sba loan as well.

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

odkazy

Victoria secret

webgames

Firma na zážitky

Herní.cz

Počítadlo